تی تی پدیا
لذت یادگیری

آموزش ویدیویی ۵ ترفند استوری اینستاگرام

این روزها اینستاگرام نقش مهمی را در زندگی همه بازی می کنه و هر روز رقابت بین افراد برای جذاب تر کردن پست ها و استوری ها زیادتر از قبل میشه. ما می خوایم بهتون کمک کنیم که استوری های خاصی رو برای خودتون ایجاد کنید. این ویدئو ۵ ترفند استوری اینستاگرام رو به شما نشون میده که می تونید به کمک اون تعداد فالوورهاتونو افزایش بدید. در این ویدیو شما یاد می گیرید که چطور در یک جمله از حروف با رنگ های متفاوت به صورت رنگین کمان استفاده کنید، چطور جزئیات اضافی که در عکس هاتون وجود داره رو مخفی کنید، چطور یک پس زمینه متحرک برای نوشته هاتون در استوری ایجاد کنید، برای نوشته هاتون حالت سایه ایجاد کنید و در آخر اینکه چطور جملاتی رو با استفاده از حروف به صورت استیکر بنویسید.

این ترفندها قطعا به جذاب تر شدن استوری هاتون کمک میکنه. در ادامه نمونه عکس هایی از این ترفندها برای آشنایی بیشتر با هرکدام از اونها رو می تونید ببینید. اینجا شما ۵ ترفند استوری اینستاگرام رو یاد می گیرید.

 

  • نوشتن حروف جملات با رنگ های متفاوت (رنگین کمانی). همینطور که در دو تصویر زیر میبینید، شما میتونید به کمک این ترفند، طیفی از رنگ های موردنظر خودتونو در جملاتتون استفاده کنید. خیلی قابلیت های نوشتن متن در اینستاگرام مثل تغییر فونت متن ها از زبان فارسی پشتیبانی نمیکنه، پس برای جذاب تر شدن متن هایی که در استوری ها به فارسی نوشته میشه باید از یکی از چندین ترفند استوری اینستاگرام کمک بگیریم. با دیدن ویدیو متوجه خواهید شد که به راحتی میشه استوری هایی متفاوت از بقیه داشت.

 

ترفند استوری اینستاگرامrainbow-writing

 

  • مخفی کردن قسمت های مختلف یک تصویر در زیر یک کاور در استوری اینستاگرام

 

hide-details-in-instagram-storyترفند استوری اینستاگرام

 

  • ایجاد پس زمینه متحرک در استوری اینستاگرام

 

ترفند استوری اینستاگرام

 

  • ایجاد حالت سایه برای نوشته ها در در استوری اینستاگرام

 

IG-Hacks-shadow-textترفند استوری اینستاگرام

 

  • نوشتن متن های فانتزی به کمک حروف به صورت استیکر در استوری اینستاگرام

 

ترفند استوری اینستاگرامsticker-letters

 

امیدواریم که از دیدن آموزش ویدیویی ۵ ترفند استوری اینستاگرام لذت ببرید. خوشحال میشیم که نظراتتونو با ما در میون بذارید. اگه دوست داشتید کانال یوتیوب مارو هم دنبال کنید.

بیشتر بخوانید: فعال سازی نوتیفیکیشن (اعلان) اینستاگرام در iPhone و Android

 

بیان دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.